Live in Lockdown #8

In de serie ‘School voor Eenzijn Live in Lockdown’ gaan we van Eenzaam naar Eenzijn in tijden van crisis. Wat betekent geïsoleerd zijn voor gevoelens van eenzaamheid? En hoe keer je die om naar gevoelens van Eenzijn! Kijk en praat 3x per week live mee op maandag, woensdag en vrijdag vanaf 20:00 uur!

Deze keer gaan we Live met ons bestuurslid Alex Loopik. Hij is als onze penningmeester en adviseur een belangrijk persoon achter de schermen. Ook is Alex een geoefend Yogi en heeft hij veel kennis over het pad naar Eenzijn.

We zijn natuurlijk erg benieuwd hoe hij deze periode ervaart. En daarnaast nemen we een voorschot op de gesprekken die wij met onze leden hebben gepland, over de toekomst van de School voor Eenzijn.

Luister deze avond mee met ons gesprek en praat mee via de comments.